Elektronické zabezpečení domu

Orientační cena typové instalace zabezpečení domu

Zabezpečovací ústředna s GSM a LAN komunikátorem pro ovládání ústředny a zasílání stavových a poplachových zpráv na zvolená telefonní čísla.

Zabezpečení domu - cena a typová instalace

Zabezpečovací ústředna s GSM a LAN komunikátorem pro ovládání ústředny a zasílání stavových a poplachových zpráv na zvolená telefonní čísla.

Hlavní přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí a revolučním ovládáním je opatřen 5 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému včetně samostatného hlídání garáže, spouštění zavlažování… a přivolání pomoci v tísni.

Součástí systému je:

  • Ústředna s GSM a LAN komunikátorem
  • Přístupový modul s RFID čtečkou
  • Bezdrátová klávesnice
  • 4x bezdrátový detektor pohybu
  • 3x bezdrátový magnetický dveřní kontakt na vstupní dveře a garážová vrata
  • Vnitřní siréna (bezdrátová)

Systém pro zabezpečení domu je možno doplnit o další prvky, jako jsou další detektory pohybu, detektory tříštění skla, detektory požáru (kouře) a zatopení, ovládací klíčenky, SOS tlačítka a podobně. Systém je také možné doplnit o kamerový či přístupový systém, případně o domovní videotelefon a chytrý zámek.

Na systém mohou být připojeny také elektrické spotřebiče jako osvětlení, topení, zavlažování, audiovizuální technika apd. Z jediného místa tak můžete ovládat téměř vše.

Pro nepřetržitý dohled lze systém připojit na pult centralizované ochrany (PCO).

Pro vzdálené ovládání systému slouží mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem Android nebo webová samoobsluha, která je zdarma.

Cena vzorové instalace je 32 000 Kč včetně DPH.Cena instalace od 9 500 včetně DPH